Сообщество любителей собак: 1-2 августа 2020 CAC+CACIB+MОНО Выставка собак всех пород в Днепре - Сообщество любителей собак

Перейти к содержимому

Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

1-2 августа 2020 CAC+CACIB+MОНО Выставка собак всех пород в Днепре Выставка собак Оценка: -----

#1 Пользователь офлайн   XX-VEK Иконка

  • модератор
  • Иконка
  • Группа: Модераторы
  • Сообщений: 517
  • Регистрация: 04 Сентябрь 11

Отправлено 27 Январь 2020 - 14:13

1.08. 2020 року CAC-UA «Зірки Дніпра – 2020»
2.08 2020 року FCI-CACIB «Кубок Дніпра – 2020»


Монопородні виставки рангу САС-UA:

1.08.20 –
золотистий ретривер,
італійський кане корсо,
йоркширський тер`єр
мініатюрний пінчер,
чіхуахуа.
2.08.20 –
американська акіта,
басенджи,
джек расел тер`єр,
лабрадор ретривер,
німецький шпіц.

0

#2 Пользователь офлайн   XX-VEK Иконка

  • модератор
  • Иконка
  • Группа: Модераторы
  • Сообщений: 517
  • Регистрация: 04 Сентябрь 11

Отправлено 27 Январь 2020 - 14:31

ЭКСПЕРТЫ:

ЕЛЕНА ХИМЕНКО, ЛЮДМИЛА ЛЯШОВА, ТАТЬЯНА ЕСАУЛОВА,

КОНДРАШКИНА АННА, ВИКТОР ШИЯН, ЕВГЕНИЙ РОГОЗА

0

#3 Пользователь офлайн   XX-VEK Иконка

  • модератор
  • Иконка
  • Группа: Модераторы
  • Сообщений: 517
  • Регистрация: 04 Сентябрь 11

Отправлено 30 Июнь 2020 - 09:38

Место проведения: Агросоюз, стадион Днепровский(ул. Нижнеднепровская 1)[/b]
0

#4 Пользователь офлайн   XX-VEK Иконка

  • модератор
  • Иконка
  • Группа: Модераторы
  • Сообщений: 517
  • Регистрация: 04 Сентябрь 11

Отправлено 30 Июль 2020 - 11:49

РАСПИСАНИЕ РИНГОВ 1 АВГУСТА 2020

CAC.UA “Зірки Дніпра”
РІНГ №1
Експерт Людмила Ляшова (Україна)


9-00 МОНО КАНЕ КОРСО-26
АВСТРАЛІЙСЬКА ВІВЧАРКА -2
БОРДЕР КОЛЛІ-1
ВЕЛЬШ КОРГІ КАРДИГАН -6
ВЕЛЬШ КОРГІ ПЕМБРОК -14
КОЛЛІ ДОВГОШЕРСТА-3
МАРЕММА-АБРУЦЬКА ВІВЧАРКА-3
НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА К/Ш-5
НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА Д/Ш-7
ШЕЛТІ-1

БЕСТИ 1 ГРУПИ

БАСЕТ ХАУНД-2
БІГЛЬ-7
ДАЛМАТИН-2
РОДЕЗІЙСЬКИЙ РІДЖБЕК-1

БЕСТИ 6 ГРУПИ

АЗАВАК-1
ІРЛАНЛСЬКИЙ ВОВКОДАВ-2
РОСІЙСЬКИЙ ПСОВИЙ ХОРТ-1
УІПЕТ -1

БЕСТИ 10 ГРУПИ

МОНО ЗОЛОТИСТИЙ РЕТРИВЕР-13



CAC.UA “Зірки Дніпра”
РІНГ №2
Експерт Євген Рогоза (Україна)


9-00 СЕРЕДНЬОАЗІАТСЬКА ВІВЧАРКА-11
НІМЕЦЬКИЙ БОКСЕР-1
БОРДОСЬКИЙ ДОГ-1
БУЛЬМАСТИФ-2
МАЛЬОРКСЬКИЙ МАСТИФ (КА ДЕ БО)-2
НЬЮФАУНДЛЕНД-1
БЕРНСЬКИЙ ЗЕНЕНХУНД-3
ДОБЕРМАН-7
КАНГАЛ-1
ТИБЕТСЬКИЙ МАСТИФ -6

МІНІАТЮРНИЙ ПІНЧЕР-11
КАНЕ КОРСО-22
РІЗЕНШНАУЦЕР-3
АФЕНПІНЧЕР-1
МІНІАТЮРНИЙ ШНАУЦЕР чорний з сріблом-1
МІНІАТЮРНИЙ ШНАУЦЕР чорний -3
МІНІАТЮРНИЙ ШНАУЦЕР перець з сіллю-2
РОСІЙСЬКИЙ ЧОРНИЙ ТЕР’ЄР -6
ШНАУЦЕР чорний-1

БЕСТИ 2 ГРУПИ


CAC.UA “Зірки Дніпра”
РІНГ №3
Експерт Олена Хименко (Україна)

9-00 БУЛЬДОГ-4
РОТВЕЙЛЕР-10
МОНО МІНІАТЮРНИЙ ПІНЧЕР -13
АМЕР. БУЛЛІ -7
АРЛЕКІН-1
БІВЕР-4
СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКА ВІВЧАРКА-10
ОДІС-2
БЕСТ ПОРІД ПРИЗНАНИХ НА НАЦ. РІВНІ
ВЕЙМАРАНЕР -2
ДРАТХААР -1
КУРЦХААР —3
ЕПАНЬОЛЬ БРЕТОН -3

БЕСТИ 7 ГРУПИ

АМЕРИКАНСЬКИЙ КОКЕР СПАНІЄЛЬ -3
АНГЛІЙСЬКИЙ КОКЕР СПАНІЄЛЬ -2
ЗОЛОТИСТИЙ РЕТРИВЕР-12
ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР-21

БЕСТИ 8 ГРУПИ

МОНО ЙОРКШИРСЬКИЙ ТЕР’ЄР -11


CAC.UA “Зірки Дніпра”
РІНГ №4
Експерт Тетяна Єсаулова (Україна)


9-00 МОПС—7
КАВАЛЕР КІНГ ЧАРЛЬЗ СПАНІЄЛЬ -5
АМ. СТАФФ ТЕР’ЄР -9
БУЛЬТЕР’ЄР—1
БУЛЬТЕР’ЄР МІНІАТЮРНИЙ -3
ВЕСТ ХАЙЛЕНД ВАЙТ ТЕР’ЄР -2
ДЖЕК РАСЕЛ ТЕР’ЄР -18
ЙОРКШИРСЬКИЙ ТЕР’ЄР -8
КЕРІ БЛУ ТЕР’ЄР -1
КЕРН ТЕР’ЄР -2
НОРВИЧ ТЕР’ЄР -1
ПАРСОН РАСЕЛ ТЕР’ЄР-1
СТАФОРШИРСЬКИЙ БУЛЬТЕР’ЄР-1
ФОКСТЕР1ЄР Ж/Ш-1
ШОТЛАНДСЬКИЙ ТЕР’ЄР -3
ЕРДЕЛЬ ТЕР’ЄР-2

БЕСТИ 3 ГРУПИ

ТАКСА СТАНДАРТНА Г/Ш -1
ТАКСА СТАНДАРТНА Ж/Ш -1
ТАКСА КРОЛИКОВА Г/Ш -1
ТАКСА КРОЛИКОВА Д/Ш-3
ТАКСА МІНІАТЮРНА Г/Ш -2
ТАКСА МІНІАТЮРНА Д/Ш -1

БЕСТИ 4 ГРУПИ

МОНО ЧИХУАХУА-17


CAC.UA “Зірки Дніпра”
РІНГ №5
Експерт Анна Кондрашкіна (Україна)


9-00 ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬДОГ- 16
БОСТОН ТЕР’ЄР-2
МАЛИЙ БРАБАНСЬКИЙ ГРИФОН-2
БРЮСЕЛЬСЬКИЙ ГРИФОН-1
КИТАЙСЬКИЙ ЧУБАТИЙ СОБАКА-2
КОНТИНЕНТАЛЬНИЙ ТОЙ СПАНІЄЛЬ-4
МАЛЬТІЙСЬКА БОЛОНКА-1
БІШОН ФРІЗЕ-4
ПРАЗЬКИЙ КРИСАРИК-1
ПУДЕЛЬ ТОЙ-3
РОСІЙСЬКИЙ ТОЙ Д/Ш-1
ЧИХУАХУА Г/Ш—8
ЧИХУАХУА Д/Ш -7
ШИ ТЦУ —6

БЕСТИ 9 ГРУПИ

АКІТА-5
АЛЯСКИНСЬКИЙ МАЛАМУТ -2
АМЕРИКАНСЬКА АКІТА-6
БАСЕНДЖИ-6
САМОЇД-8
СИБІРСЬКИЙ ХАСКІ-7
ТАЙСЬКИЙ РИДЖБЕК-2
ЧИРНЕКО ДЕЛЬ ЕТНА-2
НІМЕЦЬКИЙ ШПІЦ МІНІАТЮРНИЙ-3
НІІМЕЦЬКИЙ ШПІЦ /ПОМЕРАНЕЦЬ-9
БЕСТИ 5 ГРУПИ

0

#5 Пользователь офлайн   XX-VEK Иконка

  • модератор
  • Иконка
  • Группа: Модераторы
  • Сообщений: 517
  • Регистрация: 04 Сентябрь 11

Отправлено 30 Июль 2020 - 11:58

РАСПИСАНИЕ РИНГОВ 2 АВГУСТА 2020

FCI-CACIB “Кубок Дніпра”
РІНГ №1
Експерт Людмила Ляшова / Liudmyla Ljashova (Ukraine)


9-00 МОНО ДЖЕК РАСЕЛ ТЕР’ЄР—19
МОНО НІМЕЦЬКИЙ ШПІЦ—23

АМЕР. БУЛЛІ -4
АРЛЕКІН-1
БІВЕР-4
СХІДНОЄВРОПЕЙСЬКА ВІВЧАРКА-9
ОДІС-2

БЕСТИ ПОРІД ПРИЗНАНИХ НА НАЦ. РІВНІ


ВЕЙМАРАНЕР -3
КУРЦХААР —2
ЕПАНЬОЛЬ БРЕТОН -3

БЕСТИ 7 ГРУПИ

МОНО БАСЕНДЖИ—13
МОНО ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР-33



FCI-CACIB “Кубок Дніпра”
РІНГ №2
Експерт Віктор Шиян / Viktor Shyian (Ukraine)


9-00 БІГЛЬ-7
БАСЕТ ХАУНД-2
ДАЛМАТИН-2
РОДЕЗІЙСЬКИЙ РІДЖБЕК-1

БЕСТИ 6 ГРУПИ

МОПС-7
БОСТОН ТЕР’ЄР-3
МАЛИЙ БРАБАНСЬКИЙ ГРИФОН-2
БРЮСЕЛЬСЬКИЙ ГРИФОН-1
КАВАЛЕР КІНГ ЧАРЛЬЗ СПАНІЄЛЬ-5
КИТАЙСЬКИЙ ЧУБАТИЙ СОБАКА-2
КОНТИНЕНТАЛЬНИЙ ТОЙ СПАНІЄЛЬ-5
МАЛЬТІЙСЬКА БОЛОНКА-1
БІШОН ФРІЗЕ-4
ПРАЗЬКИЙ КРИСАРИК-1
ПУДЕЛЬ ТОЙ-4

БЕСТИ 9 ГРУПИ

ВЕСТ ХАЙЛЕНД ВАЙТ ТЕР’ЄР -3
АМ. СТАФФ ТЕР’ЄР -10
БУЛЬТЕР’ЄР-2
БУЛЬТЕР’ЄР МІНІАТЮРНИЙ -2
ВЕЛЬШ ТЕР’ЄР-1
ДЖЕК РАСЕЛ ТЕР’ЄР -17
ЙОРКШИРСЬКИЙ ТЕР’ЄР -8
КЕРІ БЛУ ТЕР’ЄР -1
КЕРН ТЕР’ЄР -2
НОРВИЧ ТЕР’ЄР -1
ПАРСОН РАСЕЛ ТЕР’ЄР-1
СТАФОРШИРСЬКИЙ БУЛЬТЕР’ЄР-2
ФОКСТЕР1ЄР Ж/Ш-1
ШОТЛАНДСЬКИЙ ТЕР’ЄР -6
ЕРДЕЛЬ ТЕР’ЄР-2

БЕСТИ 3 ГРУП

МОНО АМЕРИКАНСЬКА АКІТА-11



FCI-CACIB “Кубок Дніпра
РІНГ №3
Експерт Олена Хименко /Khymenko Olena (Ukraine)


9-00 ФРАНЦУЗЬКИЙ БУЛЬДОГ-16
ЧИХУАХУА Г/Ш—4
ЧИХУАХУА Д/Ш -7
РОСІЙСЬКИЙ ТОЙ Д/Ш-1
ШИ ТЦУ —7

АКІТА-6
АЛЯСКИНСЬКИЙ МАЛАМУТ -4
АМЕРИКАНСЬКА АКІТА-10
БАСЕНДЖИ-11
ЗАХІДНО-СИБІРСЬКА ЛАЙКА-1
САМОЇД-7
СИБІРСЬКИЙ ХАСКІ-4
ТАЙСЬКИЙ РИДЖБЕК-4
ЧИРНЕКО ДЕЛЬ ЕТНА-3
НІМЕЦЬКИЙ ШПІЦ МІНІАТЮРНИЙ-6
НІІМЕЦЬКИЙ ШПІЦ /ПОМЕРАНЕЦЬ-14
ЯПОНСЬКИЙ ШПІЦ-1

БЕСТИ 5 ГРУПИ

АЗАВАК-1
ІРЛАНЛСЬКИЙ ВОВКОДАВ-2
РОСІЙСЬКИЙ ПСОВИЙ ХОРТ-1
УІПЕТ -1

БЕСТИ 10 ГРУПИ


FCI-CACIB “Кубок Дніпра”
РІНГ №4
Експерт Тетяна Єсаулова/ Tetiana Yesaulova (Ukraine)


9-00 ЗОЛОТИСТИЙ РЕТРИВЕР-11
ЛАБРАДОР РЕТРИВЕР-25
АМЕРИКАНСЬКИЙ КОКЕР СПАНІЄЛЬ -4
АНГЛІЙСЬКИЙ КОКЕР СПАНІЄЛЬ -2

БЕСТИ 8 ГРУПИ

АВСТРАЛІЙСЬКА ВІВЧАРКА -1
БОРДЕР КОЛЛІ-1
ВЕЛЬШ КОРГІ КАРДИГАН -6
ВЕЛЬШ КОРГІ ПЕМБРОК -14
КОЛЛІ ДОВГОШЕРСТА-3
МАРЕММА-АБРУЦЬКА ВІВЧАРКА-3
НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА К/Ш-5
НІМЕЦЬКА ВІВЧАРКА Д/Ш-9
ШЕЛТІ-1
ПІВДЕННОРОСІЙСЬКА ВІВЧАРКА-1

БЕСТИ 1 ГРУПИ


FCI-CACIB “Кубок Дніпра
РІНГ №5
Експерт Анна Кондрашкіна/ Anna Kondrashkina (Ukraine)


9-00 БУЛЬДОГ-5
НІМЕЦЬКИЙ БОКСЕР-2

БОРДОСЬКИЙ ДОГ-1
БУЛЬМАСТИФ-2
МАЛЬОРКСЬКИЙ МАСТИФ (КА ДЕ БО)-3
НЬЮФАУНДЛЕНД-1
СЕНБЕРНАР-2
МІНІАТЮРНИЙ ПІНЧЕР-10
КАНЕ КОРСО-17
СЕРЕДНЬОАЗІАТСЬКА ВІВЧАРКА-11

БЕРНСЬКИЙ ЗЕНЕНХУНД-3
ДОБЕРМАН-8
КАНГАЛ-1
РОТВЕЙЛЕР-10

ТИБЕТСЬКИЙ МАСТИФ -4
РІЗЕНШНАУЦЕР-5
АФЕНПІНЧЕР-1
МІНІАТЮРНИЙ ШНАУЦЕР чорний з сріблом-2
МІНІАТЮРНИЙ ШНАУЦЕР чорний -3
МІНІАТЮРНИЙ ШНАУЦЕР перець з сіллю-2
МІНІАТЮРНИЙ ШНАУЦЕР білий-2
РОСІЙСЬКИЙ ЧОРНИЙ ТЕР’ЄР -7
ШНАУЦЕР чорний-1

БЕСТИ 2 ГРУПИ

ТАКСА СТАНДАРТНА Г/Ш -1
ТАКСА СТАНДАРТНА Ж/Ш -1
ТАКСА КРОЛИКОВА Г/Ш -1
ТАКСА КРОЛИКОВА Д/Ш-3
ТАКСА МІНІАТЮРНА Г/Ш -2
ТАКСА МІНІАТЮРНА Д/Ш -1

БЕСТИ 4 ГРУПИ
0

Страница 1 из 1
  • Вы не можете создать новую тему
  • Вы не можете ответить в тему

1 человек читают эту тему
0 пользователей, 1 гостей, 0 скрытых пользователей